Afrika na míru

Fotokurz
s Jirkou Tvarohem

Jiří Tvaroh

Jiří Tvaroh

fotografuje přibližně 20 let a to komerční fotografie pro firmy či reportáže ze svateb.

Kurzy pro začátečníky i pokročilé pořádá v různých formách od roku 2012. Lektoruje také pro www.fotoskoda.cz nebo nikon školu v Praze.

Jan Brett

Jan Brett

od roku 2011, kdy se rodina rozhodla koupit v JAR farmu, se věnuje obchodu s tímto regionem.

regionem. Zároveň je majitelem cestovní kanceláře pořádající individuálně tvořené cesty do jihoafrického regionu, který důkladně zná.

S Jirkou jsme se několikrát neformálně setkali a přemýšleli nad případnou spoluprací.

Myšlenka toho, že budeme mít vedle sebe zkušeného fotografa a lektora, který pomůže převést zážitky v povedené fotografie, vzpomínky, mi byla sympatická. Skvěle zapadala do filosofie naší cestovní kanceláře, nabízet safari a individuální cesty vždy s něčím navíc a pokaždé jinak.

Můžete být nadšený cestovatel s mobilem, či digitální zrcadlovkou a Jirkovi rady zcela určitě oceníte. S někým se můžeme do diskuze a výuky ponořit hlouběji, pokud budete mít zájem. Jiní cestovatelé si mohou užívat krás safari a Afriky bez aktivního fotografování.

Možnost zdokonalovat se ve fotografování je pouze dobrovolná a představuje inclusive nadstavbu, kterou Original Afrika připravuje pro každou svou unikátní cestu.

Program

Před cestou se setkáme v kamenné pobočce Original Afrika, kde prodiskutujeme Vaše očekávání, fotografické vybavení, jak ho chránit a co by bylo případně třeba dokoupit, či zapůjčit.

Témat k zachycení bude opravdu mnoho. Čeká nás rozmanitá krajina, detaily, noční obloha, lidé, divoká zvířata.

Na místě si fotografie protřídíme v PC, Jirka poskytne zpětnou vazbu a probereme editaci fotografií.

Po návratu se sejdeme opět v Original Afrika a společně nejen zavzpomínáme, ale prohlédneme si fotografie a promítneme je všem, koho si na setkání pozvete.

Itinerář

Panorama Road, Dračí hory,
Blyde River Canyon

Kruger National Park

Privátní farma Original Africa Camp
v provincii Limpopo

předpokládaný termín

6.-16.11.2022

Cena

59.000 Kč

při 10 účastnících
(minimální počet účastníků 6, maximální 10)

Cena obsahuje

Průvodce, fotografický lektor, klimatizované dodávky, vyhlídkové auto, vstupy do národních parků, diesel, mýto, ubytování se snídaní kromě Kruger NP, dva dny na privátní farmě s plnou penzí, alkoholickými a nealkoholickými nápoji, nealkoholické nápoje na palubě aut, místní poplatky, pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Letenky a cestovní pojištění

Pro více informací kontaktujte prosím